Інститут прикладних гуманітарних досліджень

Інститут прикладних гуманітарних досліджень​

Головна

Інститут прикладних гуманітарних досліджень засновано 30 листопада 1998 року групою українських юристів, соціологів та політологів.

Інститут має значний досвід професійної діяльності в підготовці фундаментальних аналітичних досліджень, що мають суттєве значення для розвитку українського законодавства, в участі в законопроектних роботах, в проведенні масштабних соціологічних досліджень, в організації заходів з захисту прав людини, в проведенні круглих столів, семінарів та професійних тренінгів. Інститут здійснює активну видавничу діяльність.

Інститут на сьогодні є однією з провідних неурядових дослідницьких та тренінгових установ в Україні. Інститут має значний досвід професійної діяльності в підготовці фундаментальних аналітичних досліджень, що мають суттєве значення для розвитку українського законодавства, в участі в законопроектних роботах, в проведенні масштабних соціологічних досліджень, в організації заходів з захисту прав людини, в проведенні круглих столів, семінарів та професійних тренінгів. Інститут здійснює активну видавничу діяльність.

Інститут послідовно дотримується принципу політичної нейтральності, зокрема, не отримує фінансування від політичних партій чи окремих політиків.

Якість і чесність аналітики Інституту – професіоналізм експертів, реагування на реальні потреби демократизації України, незалежність та неупередженість досліджень.

Наша організація зареєстрована у PADOR – базі даних Європейської Комісії, наш EuropeAid ID у базі UA-2011-FVV-2109831613. Ця база даних містить інформацію про організації, які звертаються за грантами Європейської Комісії у галузі зовнішньої допомоги.


Останні новини